Kosmeetikud Anita ja Doris

Depilatsiooni hinnakiri kattub kosmeetik Kristi hinnakirja all olevaga. 

 

Teenus Ajakulu Hind
Maniküür Lakita/Tavalakiga/Geellakiga 18.-/20,-/25-30,-
Pediküür Lakita/Tavalakiga,Geellakiga(sisaldab koorimist) 30-35,-/ 30-40,-
Geellaki eemaldus 10,-
Maniküüri ja/või pediküürile lisaks peamassaaž 20min(Anita) 10,-
Geellaki eemaldus koos maniküüriga 20,-
Kulmude korrigeerimine pintsettide ja/või vahaga 10,-
Kulmude või ripsmete värvimine 10,-
Kulmude värvimine ja korrigeerimine 15,-
Ripsmete ja kulmude värvimine ja korrigeerimine 20,-
Klassikaline massaaž(Anita) 30min 18,-
Klassikaline massaaž(Anita) 60min 35,-
Peamassaaž (Anita) 20min 15,-
Kosmeetik Doris näohoolitsused:
Konsultatsiooni käigus selgitatakse välja Teie näonaha seisund ning ootused hoolduskuuri lõpuks. Täidetakse küsitlusleht, mille põhjal koostatakse sobiv hoolduskava ja antakse nõuanded koduseks hoolduseks. Eelhooldus sisaldab nahatesti, mis valmistab naha ette järgnevateks hooldusteks ning soodustab toimeainete paremat imendumist nahka. Eelhoolduse järel on nahk juba säravam ning saanud energiat naha uuenemiseks. 20,-
Näomassaaž 25,-
Noorte näopuhastus: Noored kuni 19 aastased, kellel on vaja naha puhastust ummistunud pooridest (komedoonidest) või esineb akne. Vajadusel koostame raviplaani ja räägime koduhooldusest.
Hooldus sisaldab mehaanilist puhastust (vajadusel) ja maski.
35,-
A.C.N.E. HOOLDUS (PROBLEEMNE/ AKNELINE NAHK):A.C.N.E. hooldus (probleemne/ akneline nahk): tugevalt põletikuvastane, aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud. Hooldus sisaldab mehaanilist puhastust (vajadusel) ja maski. Esimene hooldus on 58 €, iga järgnev 45 € (hoolduste vahe maksimaalselt 1 kuu). Kuur võiks koosneda vähemalt neljast hooldusest. 58,-
A.G.E. HOOLDUS (NOORENDAV, VANANEMISVASTANE):A.G.E. hooldus (noorendav, vananemisvastane): aitab kaotada tavapärased vananemismärgid nagu pigmendimuutused, fotovananemine, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol. Hooldus sisaldab kerget massaaži ja maski.
Esimene hooldus on 58 €, iga järgnev hooldus 45 € (hoolduste vahe maksimaalselt 1 kuu). Kuur võiks koosneda vähemalt neljast hooldusest.
58,-
C.R. HOOLDUS (PUNETAV, TUNDLIK NAHK): C.R. hooldus (rosaatseale kalduv, punetav, tundlik nahk): taastab naha normaalsed funktsioonid ja vähendab punetust. Muudab naha tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks ärrituste suhtes. Hooldus sisaldab kerget massaaži ja maski.
Esimene hooldus on 58 €, iga järgnev hooldus 45 € (hoolduste vahe maksimaalselt 1 kuu). Kuur võiks koosneda vähemalt neljast hooldusest.
58,-
C-vit hooldus: Suurepärane turgutus enne olulisi sündmusi. Kõrge vitamiin C kontsentratsioonid on väga hea imendumise võimega. Aitab vähendada varajasi vananemise märke nahal. Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Hooldus sisaldab massaaži ja maski. 45,-
M.E.L.A. HOOLDUS (PIGMENDILAIGUD, HÜPERPIGMENTATSIOON) 58,-
,-
…. ,-