UUS!   Keemiline koorimine ehk happekoorimine

Happekoorimisega(happekokteilid) ehk keemilise koorimisega kiirendatakse naharakkude loomulikku uuenemist ja surnud naharakkude eemaldumist, millega stimuleerib uute tervemate rakkude paljunemist. Samaaegselt suurendades naha võimekust siduda niiskust nahas. Tänu uutele ja võimsalt vohavatele kollageenikiudude tekkele, tasanduvad kortsud ja isegi armid. Happekoorimine võimaldab edasi lükata ilusüste ja kirurgilist sekkumist.

Naha keskmine pH-tase on 5,5.-seega on inimese terve naha pealispind alati kergelt happeline.  Kuna probleemse naha pH on kerkelt aluseline ning kahjuks on seda ka vananev nahk, on meil vaja hooldust, mis tagaks naha happelisema keskkonna. Madalam ehk happeline pH piirab bakterite vohamist ning akne ja mitmeid naha teisi probleeme. Seega on  pH-tase meie naha protsessides väga olulisel kohal ja, mille tasakaalustamiseks tulebki appi happekoorimine.

Näidustused: peened kortsud, lõtvunud nahk, akne ja aknearmid, liigne rasueritus ja laienenud poorid, komedoonid, tuhm jume, pigmentatsioonidhäired.

Vastunäidustused: rasedus ja rinnaga toitmine, intensiivne päike(enne ja pärast), väga tundlik nahk, herpes simplex, ravikuurid valgustundlikust tekitavate ravimitega, allergiad, nahalööbed.

Pärast happehooldust: Nahk on tundlikum ja teda tuleks kaitsta päikesekiirguse ja keskkonnamõjude eest. Päikese käes viibides tuleks kindlasti kasutada vähemalt 30-50SPF tugevusega päikesekaitset.

Soovitav on pärast hooldust mõne päeva jooksul vältida liigset higistamist, nt-ks trenni sauna, päevitamist.

NB! Väga oluline on nahka pärast hooldust niisutada.

Hape või happekokteil valitakse personaalselt, vastavalt probleemile ja vajadusele.

 

Hinnad:

Happekoorimine hapniku geelmaskiga- 38.-eur

Happekoorimine koos botox/facelift effektiga niisutav effektmask- 45.-eur

Happekoorimine + microneedling- 50.-eur

Happekoorimine-+microneedling +botox effektiga effektmask-  58.-eur